Son Paylaşım

Netflix dizisi Dark’ta Meryem Uzerli sürprizi!

Netflix’te yayınlanan Alman yapımı ‘Dark’ için Meryem Uzerli’nin deneme çekimi verdiği ortaya çıktı. Anlaşma sağlanırsa güzel oyuncu, projeye dahil olacak..

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem karakteriyle kariyerinde büyük sıçrama yakalayan Meryem Uzerli son olarak ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la Türk izleyicisinin karşısına çıkmıştı. Güzel oyuncu Meryem Uzerli, Netflix’te yayınlanan Alman dizisi ‘Dark’la şimdi dünyaya açılıcak. Oyuncunun, geçen hafta dizi için audition (deneme çekimi) verdiği ortaya çıktı.

Güzel oyuncu bu proje için oldukça heyecanlı

Şu sıralar Almanya’nın başkenti Berlin’de olan Uzerli’nin heyecanını ilk olarak ailesiyle paylaştığı öğrenildi. Videosu, projenin yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından beğenildi eğer anlaşma sağlanırsa, önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçecek. Festival davetlerini projeye dahil olma durumu için kabul etmeyen oyuncu, 20 Ekim’de ‘Kovan’ filmi için İstanbul’a gelecek.

Netflix dizisi Dark konusu:

Üçüncü sezon çekimlerine devam eden yapım, bir çocuğun kaybolması, tuhaf ve trajik bir geçmişe sahip olan küçük Alman kasabası Winden’ın sakinleri arasında korkuya sebep olur. Projenin başrollerinde Louis Hofmann, Oliver Masucci ve Jördis Triebel yer alıyor.