Son Paylaşım

Ozan Güven ile Yüsra Geyik birlikte mi?

Ozan Güven ile yine kendisi gibi oyuncu olan Yüsra Geyik’in aşk yaşadığı iddia edilmişti. Güven, Geyik’le aynı karede bulunduğu fotoğrafı paylaştı.

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş’i canlandıran Yüsra Geyik, oyuncu Ozan Güven ile birlikte Kadıköy’de el ele bir ayakkabı mağazasına girerken objektiflere yansımıştı. İkilinin, aynı tiyatro oyununda rol aldığı ortaya çıktı. Hal böyle olunca da aşklarının sahnede başladığı düşünüldü.

Ozan Güven ile Yüsra Geyik birlikte mi?

Ozan Güven fotoğraf paylaştı

İddiaların ardından Ozan Güven, Yüsra Geyik’in de aralarında yer aldığı bir fotoğrafı Instagram hesabından “Biz toplandık yeni sezona hazırlanıyoruz. Ekim ayında Baba Sahnede seyircimizle kavuşuyoruz. Yaşasın Sanat” notuyla paylaşımda bulundu. Ünlü oyuncunun bu paylaşımından sonra çift, sosyal medyada mercek altına alındı.

Yüsra Geyik kimdir?

Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990’da Samsun’da doğdu. İlkokul’a Samsun’da başlayan oyuncu, ailesi taşınınca 2. sınıfa İstanbul Ataköy’deki 60. yıl Ataköy İlkokulu’nda devam etti. Dördüncü sınıfta tiyatro hayatı başladı. Eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü’nde tamamlayan Yüsra Geyik, 13 yaşında Hayat Bilgisi dizisi ile ilk kez kameralar karşına geçti. 2006’da Arka Sokaklar dizisinde Zeliş karakterini canlandırmaya başladı. 

İşte o paylaşım;