Son Paylaşım

Rafet El Roman’ın eski karısı Ceren Kaplakarslan’a darp!

Rafet El Roman’ın eski karısı 6 aylık hamile Ceren Kaplakarslan ve annesi Nuray Deveci Yeşiltepe, sevgilisi tarafından darp edildi.

Rafet El Roman’ın eski eşi manken ve oyuncu 6 aylık hamile Ceren Kaplakarslan (30) ile annesi Nuray Deveci Yeşiltepe, genç mankenin sevgilisi Temel Kankıran tarafından darp edildi. Sevgilisinin tekmeleyip tabancanın kabzasıyla yüzüne vurduğu 6 aylık hamile Kaplakarslan ve annesi, hastanede tedaviye alındı. Olayın ardından teslim olan Kankıran, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kadına şiddetin arttığı dönemde ünlü mankenin başına gelen korkunç olay şöyle gerçekleşti: 6 aylık hamile Ceren Kaplakarslan, annesi Nuray Deveci Yeşiltepe ile birlikte bebeğin kontrolü için hastaneye gitti. 

Hastaneye, Kaplakarslan’ın sevgilisi Temel Kankıran da geldi. Kontrolün ardından hastaneden çıkıp annesiyle birlikte aracına doğru yürüyen Ceren Kaplakarslan’ın yanına yaklaşan Kankıran, “Seninle konuşmam lazım” dedi.

Anne ile kızına tabanca kabzasıyla vurdu

İkili beraber yürürken, tartışma çıktı. Tartışma sırasından Temel Kankıran, belindeki tabancayı çekip, Ceren Kaplakarslan’ın başına dayadı. Araya giren yine oyunculuk yapan Nuray Deveci Yeşiltepe, kızını araca bindirdi.

Ancak Temel Kankıran, bu kez de silahın kabzasıyla Yeşiltepe’ye vurdu. Araçtan inen Ceren Kaplakarslan’ın yüzüne de tabancanın kabzasıyla vuran Temel Kankıran, anne ve kızı yerde tekmeledi.

Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan 2016’da boşanmıştı.