Son Paylaşım

Ezgi Sertel: Reklam arasında düşük yaptım

İkiz bebeklerini dünyaya getirmek için gün sayan Ezgi Sertel, 2. Sayfa programında hakkında merak edilenleri anlattı.

İkiz bebeklerini dünyaya getirmek için gün sayan Ezgi Sertel, özel hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Geçen sene iki tane düşüğüm olmuştu. Kalbi durmuştu yavrularımın. Doktor 5-6 ay ara verin dedi. Ben sandım ki, evleneceğim isteyince de hamile kalıp doğuracağım. Bu işler öyle olmuyormuş. Sonra ‘ben beklemek istemek istemiyorum, bir taşla iki kuş olsun’ dedim. Tüp bebek yaptık.”

“Eşimle beraber doktora gitmiştik. Denemeden 10 gün sonra kontrole gidiyorsunuz çünkü… Çok şaşırdık. Çünkü ilk denemede tutmaz diyorlardı. Ben onları ultrasonda görünce ağladım.”

‘Reklam arasında düşük yaptım’

“Ozan ile biz 3-4 tane sinema filmi çektik. Orada hep nişanlıydık, sevgiliydik, arkadaştık. Sonrasında tekrar ‘Tek Türkiye’ dizisinde oynadık. Orada da yine sevgiliydik, evlendik.”

“Ozan ‘ben bir oyuncuyla yapamam’ demiş. Sonra bir gün ‘Ezgi’yi Allah sahibine bağışlasın yok ya bana bağışlasın’ demiş.”

“Ben ilk bebeğimi kaybettiğimi hiç paylaşmadım. Çünkü daha 6 haftalıktı, çok yeniydi. Kendi içimde yaşadım. ‘İlk bebeklerde olur’ dediler. İkincisinde teve2’de program yapıyordum. Reklam arasında düşük yaptım. Yayına giremedim, sonra girdim kapanışı yaptım ve hastaneye kaldırıldım. O zaman bebek 7 haftalıktı.”

“Çok acı bir şey. İkincisinde ‘neden?’ diyorsunuz. Her şey yolundaydı. Sonra bir ağrıyla, bir anda olan bir şey. Tepki de veremedim. Etrafımı sakinleştirdim.”

Ezgi Sertel kimdir?

Sunduğu yemek programıyla fenomen olan Ezgi Sertel, 1 Ekim 1981’de Karabük, Safranbolu’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Safranbolu’da tamamlayan ünlü sunucu, İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği’nden 2004’te mezun oldu.

Bir aile dostlarının klibinde oynadı ve bunu üzerine dizi teklifleri alarak kendini setlerde buldu. “Ezgi ile Yaz Sabahı” programı ile tanınan Ezgi Sertel dizilerde de oynadı. Daha önce ‘Ezgi ile Şifalı Yemekler’ adlı bir gezi ve yemek programı yapan Sertel, Haber Türk ekranlarında “lezzet haritası” sonrasında Star Tv’de Lezzetin Haritası programını sundu.

Sıkı bir diyet uygulayıp eski halinden eser kalmayan Sertel, instagram’dan son halini sık sık paylaşıyor. Ezgi Sertel, Ozan Çobanoğlu ile evli.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Artık hep elim karnımda mi geziyorum neeeeee🤣🤣🤣

Ezgi Sertel Çobanoğlu (@ezgisertelofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()