Son Paylaşım

Tolgahan Sayışman’ın yeni partneri belli oldu

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, TRT 1’de yayınlanacak Şampiyona dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Sayışman’ın dizideki partneri Yıldız Çağrı Atiksoy oldu.

Tolgahan Sayışman, ‘Kafkas’ lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nı hayatını konu alan ‘Şampiyon’ dizisiyle ekranlara dönüyor.

Gelecek vadeden genç boksör Kafkas, yaşadığı bir talihsizlik sonucu kariyerini bırakıp ringlere veda eder. Yıllar sonra oğlu Güneş için tekrar ringlere çıkar. Gerçek bir olaydan yola çıkan dizi Şampiyon yakında TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

🏆şampiyon 🥊

Tolgahan Sayışman (@tsayisman)'in paylaştığı bir gönderi ()

Tolgahan Sayışman’a başrolde eşlik edecek isim uzun zamandır konuşuluyordu.

Şampiyon dizisinde Sayışman’la başrolü paylaşacak isim ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy oldu.

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY KİMDİR? HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Yıldız Çağrı Atiksoy, 1986 İzmir doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Atiksoy, 2004’te Büyük Buluşma dizisiyle ilk kez ekranda yer aldı.

Aşk Oyunu, Yağmurdan Sonra, Ah İstanbul, Yersiz Yurtsuz, Gazi, Kayıp Prenses, Bahar Dalları, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Görüş Günü Kadınları, Yedi Güzel Adam ve Evli ve Öfkeli dizilerinde rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy; Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrolü Berk Oktay ve Murat Serezli’nin paylaştığı Savaşçı dizisinin kadrosunda yer almakta ve Aslı karakterini canlandırmaktadır.