Son Paylaşım

Zeynep Sever Demirel’e romantik doğum günü

Önceki gün Volkan Demirel, 30’uncu yaşına giren eşi Zeynep Sever Demirel’e Bodrum’da sürpriz bir doğum günü kutlaması düzenledi.

Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel, dün 30’uncu yaşına girdi. Eşine Bodrum’da yakın dostlarının da katıldığı bir doğum günü partisi hazırlayan Demirel, iki kızının annesinin yeni yaşını Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla da kutladı.

Volkan Demirel, “Canım, yol arkadaşım doğum günün kutlu olsun.. Seni çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

“RASTGELE YAŞADI BU RUH”

30’uncu yaşıyla ilgili duygularını Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla dile getiren Zeynep Sever Demirel ise olduğu kadından gururlu ve mutlu olduğunu belirtti.

Güzel model, “Üç rakamı ile başlayan yaşlarımın ilk günü bugün. İkiyle başlayan yaşlar çoktan hiç olmamış gibi. Çemberde geriye dönüş yok malum (en azından bu bedende). Zaten dönmek isteyen de yok. Hep rastgele yaşadı bu ruh. Ani kararlarla, gelişi güzel… Kötü de yapmadı sanki. Şimdi gurur duyuyor, seviyor zamanla olduğu kişiyi. Hala çok emin değil kendinden, ama daha yakın bedeniyle. Bütün olmasına çok zaman var, yolu uzun… Beden müsade ettiği sürece çalışacak, tamamlanacak kısmetse. Geriye kalacak olan iyi hatırlanmak değil mi zaten? Ne kadar kişinin hayatına dokunursan güzellikle, o kadar işte. Merhaba otuzlar! Şimdiden sevdim sendeki beni. Gelirken armağan ettiğin beyaz telim için ayrıca teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Üç rakamı ile başlayan yaşlarımın ilk günü bugün. İkiyle başlayan yaşlar çoktan hiç olmamış gibi. Çemberde geriye dönüş yok malum (en azından bu bedende). Zaten dönmek isteyen de yok. Hep rastgele yaşadı bu ruh. Ani kararlarla, gelişi güzel… Kötü de yapmadı sanki. Şimdi gurur duyuyor, seviyor zamanla olduğu kişiyi. Hala çok emin değil kendinden, ama daha yakın bedeniyle. Bütün olmasına çok zaman var, yolu uzun… Beden müsade ettiği sürece çalışacak, tamamlanacak kısmetse. Geriye kalacak olan iyi hatırlanmak değil mi zaten? Ne kadar kişinin hayatına dokunursan güzellikle, o kadar işte. Merhaba otuzlar! Şimdiden sevdim sendeki beni. Gelirken armağan ettiğin beyaz telim için ayrıca teşekkürler 😁 Hoş gel! Güzel gel! Uğurlu gel! #30

Zeynep Sever (@zeynepseverdemirel)'in paylaştığı bir gönderi ()