Spor

Ersun Yanal’dan oyuncularına derbi mesajı

Ersun Yanal, kritik Galatasaray – Fenerbahçe mücadelesi öncesi ekibine, “En iyi olduğunuzu derbide kanıtlayın” sözleriyle motivasyon verdi.

Ersun Yanal, kritik mücadele öncesi takımını en iyi şekilde hazırlamak için ekibiyle birlikte gece gündüz mesai yapıyor. Cumartesi günü oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe derbisi öncesi sarı-lacivertli teknik adam ekibini, Aslan’ı devirmek için motive ediyor.

Ersun Yanal’dan motivasyon

Fanatik‘te yer alan habere göre; Başarılı teknik adam, takımla yaptığı konuşmada ligin en iyisi olduklarını söyledi. Ersun Yanal, “Belki henüz puan tablosunun zirvesinde değiliz. Ancak oynadığımız futbol ve ilk 5 haftanın istatistikleri ortada. Birçok alanda, rakamlarda lider olan biziz. Şimdi bunu bir kez daha kanıtlama şansımız var. Bunu, ligin en zorlu deplasmanında yapacağız” diye konuştu.

‘Seriyi bitirmek bize yakışır’

Galatasaray’ın ligde 38 maçtır yenilmediğini hatırlatarak, “Bu seriyi sonlandırmak, bizim gibi bir takıma yakışır. Cumartesi günü hem oynayacağınız futbolla hem de alacağınız galibiyetle, ligin en iyisi olduğunuzu bir kez daha göstereceğinize inanıyorum. Sakin kalıp, sadece taktiğe odaklanırsanız bunu başaracağına şüphem yok” ifadeleriyle takımına olan güvenini yineledi.