Dünya

Vladimir Putin ikiz babası oldu iddiası!

Rus basınında çıkan haberlere göre, Vladimir Putin’in sevgilisi Alina Kabaeva’nın ikiz erkek bebekleri dünyaya getirdiği iddia edildi.

İddiaya göre, Vladimir Putin’in, eski jimnastikçi sevgilisi 36 yaşındaki Alina Kabaeva’nın ikiz erkek bebekleri geçen ay dünyaya geldi. Geçen ay Moskova’da bir kliniğin dördüncü katının tamamı Kabaeva için ayrıldı.

Rusya’daki devlet yayın organları, Cumhurbaşkanı’nın özel hayatından asla bahsetmiyor ancak doğumları açıklayan ve hemen silinen birkaç makale var. 

Alina’nın 2015 yılında bir erkek çocuk doğurduğu bildirilmişti.

Rus istihbarat servisine yakın bir araştırmacı gazeteci olan Sergei Kanev, Kabaeva’nın ikiz çocukları doğurduğunu bildirdi.

Putin’in Lyudmila Shkrebneva’yla olan evliliğinden 34 yaşında Mariya ve 32 yaşında Yekaterina adlı iki kızı var.

2014’te boşanan Putin’in Kabaeva’yla gizlice evlendiği söyleniyor.

Vladimir Putin‘in sevgilisi olduğu iddia edilen esrarengiz Alina Kabaeva.

Son yıllarda Kabaeva defalarca çocuğu olduğunu reddetti, ancak Moskova’da Putin’le gizli bir ailesi olduğu fısıltıları durmadı.

Diğer bir iddia, Kabaeva’nın 2015’te doğum yaptığı yönünde. Kabaeva’nın, Putin gibi yüz gerdirme ve plastik ameliyatlardan geçtiği iddia ediliyor. Özel jetler kullandığı, emrinde büyük bir güvenlik görevlisi ve limuzin filosuna sahip olduğu iddialar arasında.