Asayiş

Montunu kamufle etti, saniyeler içinde cep telefonunu çaldı!

Fatih’te 4 kadın turist alışveriş yapmak için bir mağazadan içeri girerekleri esnada, montunu kamufle eden bir şahıs tarafından cep telefonu çalındı. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Montunu kamufle eden şahıs, Laleli’de saniyeler içinde turistin cep telefonunu çaldı… Olay, geçtiğimiz günlerde Fatih Laleli’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, alışveriş için Laleli’de bulunan bir mağazanın önüne gelen 4 kadın turist burada bir süre beklemeye başladı.

Ellerinde poşetler bulunan 4 kadın turist bir süre kendi aralarında konuştuktan sonra merdivenlerden çıktı. Sırayla merdivenleri çıkmaya başlayan kadın turistin arkasından gelen şahıs, elinde montu kamufle ederek kadın turistin cebindeki cep telefonunu aldı. Telefonu alan şahıs daha sonra hiçbir şey olmamış gibi merdivenlerden inerek oradan uzaklaştı.

Olay anı güvenlik kamerasında

Laleli’de 4 kadın turistin alışveriş için geldiği mağaza önünde yaşanan hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde kadın turistlere yaklaşan şahıs, elindeki montunu kamufle ederek kadının cebinden cep telefonunu çalıyor.