Ceyda Düvenci, geçtiğimiz ay orta kulak iltihabı nedeniyle hastaneye kaldırılmış, bırakacağı kimseyi bulamadığı için de oğlu Ali’yi de yanına almıştı.
![ceyda düvenci bülent şakrak](https://sadecehaber.com/wp-content/uploads/2019/04/ceyda-düvenci-hastane.jpg)
Dün gece tekrar fenalaşan Düvenci’yi bu defa eşi Bülent Şakrak hastaneye kaldırdı. Özel bir hastaneye giden çift, tedavi merkezine el ele girip çıkarken görüntülendi.
![ceyda düvenci bülent şakrak](https://sadecehaber.com/wp-content/uploads/2019/04/ceyda-düvenci-bülent-şakrak.jpg)
4 saat acilde kalan Düvenci, ardından odaya geçti ve bir süre sonra taburcu oldu.