USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

almeda abazi Haberleri

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’nin romantik tatili

Oyuncu Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda, misafirleri için günlüğü 8 bin dolara gulet kiralayıp Bodrum’da mavi tura çıktı.

Tolgahan Sayışman'dan Almeda Abazi'ye Yasak!

Çiçeği burnunda çift Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, önceki akşam Kuruçeşme'de bir mekan çıkışı görüntülendi.

Almeda'dan Tolgahan itirafı!

40 gün süren balayından sonra ülkeye dönen Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti, film galasında görüntülendi.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi balayından döndü

13 Şubat'ta Amerika'nın Los Angeles kentinde dünya evine giren oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, 40 gün süren balayından döndü.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi balayı yapamadı!

Geçtiğimiz Şubat ayında dünya evine giren oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin Hawai'de yapmayı planladıkları balayı iptal oldu.

Almeda Abazi'den sitem dolu mesaj!

13 Şubat'ta Tolgahan Sayışman'la Los Angeles'ta evlenen Almeda Abazi, Türkiye'den kendisini tebrik etmeyen dostlarına sitem etti.

Murat Yıldırım'dan Tolgahan Sayışman'a vefasızlık

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, en yakın arkadaşı Tolgahan Sayışman'ın düğününe gitmek yerine İnstagram'dan kutlamakla yetindi.

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi evlendi!

Kasım 2016'da nişanlanan Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi Amerika'da dünya evine girdi. İlk fotoğraflar geldi...

Tolgahan Sayışman'dan 'bekarlığa veda' pozu

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, iki yıldır birlikte olduğu Arnavut sevgilisi Almeda Abazi'le Los Angeles'ta evlendi. 

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, yarın evleniyorlar!

Tolgahan Sayışman, 2 yıldır birlikte olduğu Arnavut sevgilisi Almeda Abazi'le geçtiğimiz gün gittiği Los Angeles'ta yarın nikah masasına oturacak

Tolgahan ve Almeda evlenmek için Amerika'ya uçtu

Kasım ayında nişanlanarak evlilik yolunda hızlı bir adım adım atan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti, düğün için ABD'ye uçtu.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evleniyor

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile uzun zamandır birlikte olduğu 2008 Arnavutluk Güzeli Almeda Abazi, Los Angeles'ta evleniyor.

Almeda Abazi tesettüre mi büründü?

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın sevgilisi Almeda Abazi, İnstagram'dan yaptığı paylaşımla bazı takipçileri tarafından tebrik edildi.

Almeda Abazi'den Tolgahan Sayışman'a romantik kutlama!

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile güzel bir beraberlik yaşayan Almeda Abazi, nazar korkusunu yenerek paylaştığı kare ile sevgilisinin yeni yaşını kutladı.

Tolgahan Sayışman'ın merak uyandıran küvet pozu!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı küvet pozunu kimin çektiği takipçileri tarafından çok merak edildi.

Almeda Abazi, tatiline yalnız devam ediyor!

Almeda Abazi, oyuncu sevgilisi Tolgahan Sayışman ile yaptığı tatilin ardından bu kez Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yazın tadını çıkarıyor.

Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman'ın Los Angeles özlemi

Güzel manken Almeda Abazi, bugün İnstagram hesabından oyuncu sevgilisi Tolgahan Sayışman ile Los Angeles tatillerinden bir video paylaştı.

Tolgahan Sayışman otele yerleşmek zorunda kaldı

2 milyon TL'ye İstanbul Zekeriyaköy'den 4 katlı, havuzlu villa satın alan Tolga Sayışman dekorasyon başlayınca otele yerleşti.