Kültür Sanat

Afili Aşk 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Afili Aşk 12. son bölüm izle

Afili Aşk 12. son bölümü yayınlandı. Son bölümde, Kerem duygularını dizginlemek için yardım alır! Peki, Afili Aşk 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk 12. son bölümü izleyiciyle buluştu. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli ve Neşe Beykent’in yer aldığı her bölümü yoğun bir ilgiyle izlenen Afili Aşk dizisinin yeni bölümünde neler yaşandı.

AFİLİ AŞK 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

AFİLİ AŞK YENİ FRAGMAN

AFİLİ AŞK 12. SON BÖLÜM İZLE

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

12. bölümde Ayşe’nin başına gelen olay beklenmedik sonuçlara yol açar ve Kerem polisler tarafından götürülür! Peki şimdi ne olacak?

Dizinin 4 Eylül Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Kerem’in başı derttedir. Başından beri Ayşe’nin matematik hocası olan Muammer’den hoşlanmayan Kerem, şüphelerinde haklı çıkar. Şirkette parti olduğu sırada Ayşe ders almaktadır. Tam da bu sırada Muammer’den gelen hamle her şeyi alt üst eder. Ondan gelen hamleyle şaşkına dönen Ayşe, onu kovar. Bu durumu Kerem’e anlatmaz ancak Kerem bir aksilik olduğunu anlayıp, kamera kayıtlarını inceler. Görüntülerden sonra her şey açığa çıkar. Ancak Ceyda yine durmaz ve bu defa herkesin canını yakacak bir şeye sebep olur.