Bursa’nın Keles ilçesinin Sorgun köyünde 669 yıldır devam eden gelenek. Yılda bir defa yapılan yemek aynı tarifle, yerli tohumdan elde edilen 13 tahılla pişiriliyor.
![](https://sadecehaber.com/wp-content/uploads/2019/05/bursa-yemek-2-1024x625.jpg)
Keles’de pişirilen bu yemek için Bursa’nın her yerinden insanlar şenliğe katılıyor. Her Mayıs ayının ilk haftasında köylüler o yılki mahsülleri bereketli olsun diye hayır yemeği yapıyor.
![](https://sadecehaber.com/wp-content/uploads/2019/05/bursa-yemek-3.jpg)
Çok özel bir karışımla hazırlanan bu yemek yılda bir kez pişiriliyor.
13 çeşit tahıl toplanıp, taş değirmende öğütülüyor. Dede aşı adı verilen bu yemek pişirilip gelen misafirlere sunuluyor.