Son Paylaşım

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç birlikte mi?

‘Her Yerde Sen’ dizisinin başrol oyuncuları Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, arasında aşk mı var? sorusuyla bugün gündeme geldi.

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç ekranın yeni ikilisi ‘Her Yerde Sen’ dizisiyle büyük beğeni topluyor. Başrollerini oynadıkları dizide inatçı 2 sevgiliyi canlandıran ikilinin, kameralar önünde ve arkasındaki uyumu ‘dizi aşkı gerçek mi oluyor?’ sorularını gündeme getirdi.

Dilan Deniz Çiçek, Aybüke Pusat’ın eski kankası

Aybüke Pusat, kankası Dilan Deniz Çiçek’le birbirlerini takipten çıkarmışlardı. Aybüke Pusat ile  Dilan Deniz Çiçek arkadaşlığı yıllar öncesine dayanıyordu. İkili Miss Turkey 2014’te birlikte dereceye girmişti.

Furkan Andıç ile Dilan Deniz Çiçek 1 yıl aşk yaşamış, ikili yaz başında ayrılmıştı. 

‘Aşk var’ gibi…

Gel Konuşalım programında Eylem İpek Şafak, bu dedikoduya dair açıklamalarda bulundu.

“Dilan Deniz’le, Aybüke Pusat çok iyi arkadaşlardı. Önce Aybüke Pusat, Dilan Deniz’i sonra da Dilan Deniz onu takipten çıkardı. Çok sık görüşüyorlardı, çok iyi arkadaşlardı. Furkan Andıç ile Aybüke Pusat çok yakınlaşınca arkadaşının aşkına mı baktı acaba denildi. 

Başka yerlerde de buluşuyorlar. Şu an direkt bir aşk diyemeyiz. İki arkadaşın arasına Furkan Andıç girmiş gibi gözüküyor. Bana ‘aşk var’ gibi geliyor. Fanları da merak ediyordu, öğrenmiş oldular.”