Son Paylaşım

Aylin Coşkun, nişanlısından 10 külçe altın istedi

Şarkıcı Aylin Coşkun ile Volkan Aslan, bu akşam gerçekleşecek düğün öncesi çift, dini nikah kıydı. Şarkıcı, mehir olarak 10 külçe altın istedi.

Şarkıcı Aylin Coşkun ile Volkan Aslan bu akşam gerçekleşecek düğünden önce dini nikah kıydı. Aylin Coşkun dini nikah anını sosyal medya hesabından paylaştı. Şarkıcı, mehir olarak eşi Volkan Aslan’dan 10 külçe altın istedi. 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

#mehir

Aylin Coşkun (@aylincoskun)'in paylaştığı bir gönderi ()

Mehir nedir?

İslam hukukunda erkeğin evlenirken kadına verdiği veya vermeyi taahhüt ettiği para, mal veya menfaat hediyesidir.

Aylin Coşkun ve nişanlısı Volkan Aslan

Aylin Coşkun kimdir?

Aylin Coşkun, 1976 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Türk asıllı ailenin kızı olan Coşkun, eğitimini İzmir’de sürdürmüştür. İzmir Cumhuriyet Kız Meslek Lisesi’nde eğitimini tamamlayan Aylin Coşkun, 1997’de güzellik yarışması Miss Globe’da Türkiye Güzeli seçildi.

Müziğe olan ilgisiyle müzisyen hocalardan şan dersleri alıp bu konuda eğitimini tamamlamak üzere girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu.

Bu arada İstanbul ve Ankara’da bir süre mankenlik yapmış, özel bir TV kanalında belli bir süre sunuculukta icra etmiştir. Şarkıcı günümüze kadar 7 tane albüm yapmıştır.

2000’li yılların başında ilk albümü Masalı Zeyno Müzik etiketiyle piyasaya çıkartmış sanatçının albümde kendisine ait Bu Kaçıncı parçası ve klip çektiği Yandım Allahım isimli parçaları ile müzik dünyasında yer etmiştir. Şarkıcı takip eden 6 albüm daha yapmıştır.