Son Paylaşım

Bebeğini kaybeden Seren Serengil’den açıklama

Eşi Yaşar İpek’le evliliği sıkıntıya giren Seren Serengil, bebeğini kaybettiğini açıkladıktan sonra “Hayattan derslerimi aldım, gidiyorum” dedi.

Eşi Yaşar İpek ile yaşadığı tartışmalar sonrası hastaneye kaldırılan Seren Serengil, bebeğini kaybetti.

Çıkan haberin ardından Serengil yaptığı açıklamada, “Güzel bebeğim dayanamadın bu kadar küfüre hakarete zulme iftiraya “İstenmediğim yerde kalmam” dedin gururlu kızım…Kızım diyorum çünkü hep öyle hissettim. İlk günden beri beraber mücadele ettik ama bu kadar kötülüğe senin minicik kalbin dayanamadı sana sahip olabilmek için ne mücadeleler verdim ben ama seni daha fazla koruyamadım.” diye konuştu. Yaşar İpek de yaptığı açıklamada, “Allah yukarıda her şeyi görüyor, seni bana oynadığın bu oyunla beraber Allah’a havale ediyorum Seren…” ifadelerini kullandı. Serengil bir açıklama daha yayınladı.

6 haftalık hamileyken düşük yapan, çok üzülen Seren Serengil oyuncak bebeğine sarılarak uyudu. 

‘HAYATTAN DERSLERİMİ ALDIM, GİDİYORUM’

Serengil ayrıca annesi Nevin Teoman’a seslenerek, “Ben yeni ve tertemiz bir sayfa açıyorum. Annemden, kendisini bu insanlara muhattap ettiğim için özür diliyorum. Gösterdiği sabır için teşekkür ediyorum… Kadına şiddetin en ağırını yaşadım çocuğumu kaybettim. Hayattan derslerimi aldım gidiyorum. Bundan sonrası avukatım ve yüce yargıda…” ifadelerini kullandı.