Son Paylaşım

Seren Serengil’den Yaşar İpek için şok sözler

Seren Serengil, boşanma aşamasında olduğu Yaşar İpek hakkında şok açıklamalarda bulundu. Serengil, Yaşar İpek’in kendisine şiddet uyguladığını söyledi.

Seren Serengil, Mayıs 2018’de büyük bir aşkla Fransa’da nikah masasına oturduğu Yaşar İpek ile kanlı bıçaklı oldu. Bebek bekleyen ünlü çift, sürpriz bir kararla boşanmanın eşiğine geldiler. Seren Serengil, dün Instagram hesabından yayınladığı görüntüler ile eşi Yaşar İpek’in kendisine şiddet uyguladığını açıkladı. Serengil, İpek’in kız kardeşi Eylem İpek ve annesi tarafından psikolojik şiddete uğradığını iddia etti.

Seren Serengil “Yaşar İpek uyuşturucu kaçakçılığı yapan kişilerle iş yaptı”

Instagram hesabından canlı yayın yapan Serengil, eşi Yaşar İpek hakkında şok iddialarda bulundu. 48 yaşındaki sanatçı, Yaşar İpek hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Bebek transferinin olmasının ardından Yaşar’ın isteğiyle Bodrum’a tatile gittik. Yaşar beni daha önce bir arkadaşı ve onun eşiyle tanıştırmıştı. Yaşar’ın telefon görüşmesi yaptığı sırada arkadaşının uyuşturucu kaçakçılığı yaptığını öğrendim. Arkadaşı Yaşar’ı Antalya’ya iş yapmaya davet etti. Ben de Yaşar’ın gitmesini istemedim. Fakat hamile olmama rağmen Yaşar beni Bodrum’da bırakarak Antalya’ya gitti. Gittikten sonra ben 3 gün boyunca Yaşar’dan haber alamadım. 3 günün sonunda arkadaşı Yaşar’ın telefonunu açtı ve “Neden arıyorsun, aramayı bırak” dedi. Ben de İstanbul’a döndükten sonra bu kişiler hakkında şikayetçi oldum. Yaşar, işini engellediğim için bana çok öfkelendi. Hamile olmama rağmen şiddet uyguladı”

“Mitokondri nakli yaptırmadım”

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek, Seren Serengil’in hamilelik süreci ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Serengil ile evliliklerini boşanma aşamasına getiren olayın eşinin hamilelik için denediği Mitokondri Nakli yöntemi olduğunu söyledi.

Serengil ise bu iddiaları kabul etmedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Serengil, “Bebek sahibi olmak için her yöntemi deniyordum. O dönemde doktorum bana yurtdışından başka bir yumurta alabileceğimi söyledi. Ben de ilk başta bu yöntemi yapmayı kabul ettim. Çünkü yumurta benim içimde büyüyeceği için benden olacağını düşünüyordum. Araştırdıktan sonra bebeğin DNA’sının bana ait olmayacağını öğrendim ve yöntemi uygulamaktan vazgeçtim. Ben kendi yumurtamla tüp bebek yaptım. Yaşar’ın söyledikleri kesinlikle doğru değil” dedi.

“İsmail Tunçbilek’in annesini kaçırdı”

Serengil, açıklamalarının ardından sosyal medyada Yaşar İpek’e ait görüntüler yayınladı. Paylaşımda Yaşar İpek’in suç teşkil edecek şok sözleri ortaya çıktı. Görüntülerde Yaşar İpek, İsmail Tunçbilek’in annesini kaçırdığını söyledi.