Son Paylaşım

Yağmur Taktaş’ın Emre Mor açıklaması

Futbolcu Emre Mor’un DM’den attığı mesajlarla gündeme gelen Yağmur Taktaş 2. Sayfa programında açıklamalarda bulundu. Yağmur Taktaş kimdir?

Emre Mor’un kendisine sosyal medya hesabından attığı mesajlarla gündeme gelen Yağmur Taktaş, bugün 2. Sayfa programında açıklamalarda bulundu.

Taktaş, “Emre Mor’un DM’den attığı mesajları ben ifşa etmedim. İfşa etsem ediceğim bir sürü insan var ama Emre Mor’u etmedim. Ben dünya starlarıyla yazışıyorum onları ifşa ederdim. Günümüzde her şey sosyal medya bu yüzden bu olay bu kadar olay oldu.” 

Yağmur Taktaş’ın Emre Mor mesaj açıklaması

Emre Mor, Taktaş’ı evine davet etti

“Bir gece kulübünde Emre Mor ile bir araya geldik.  Beni önce evine davet etti. Evine gitmedim ama buluştuk. Emre benden yaşça küçük, benden küçük erkeklerden hoşlanmıyorum. Sürekli bana mesaj attı. Emre ile mesajları ifşa ettiğini düşündüğüm biri var. Emre ile görüşmek istesem yine görüşürüm. Emre’nin Türkçe’si ve İngilizcesi iyi değil.”

‘Sende yaya yaya konuşuyorsun, konuştuğumuzun ikinci dakikası aşkım diye hitap ettin’ diye sorması üzerine Taktaş, ‘Ben taksicilerle bile ‘aşkım’ ‘bebeğim’ diye konuşuyorum. 

“Herkesin bir reklama ihtiyacı var ama ben Emre Mor’u kullanmadım.” 

Emre Mor, Taktaş’a yazdığı mesaj: “Beni yine görmezden geleceksen bir daha yazmayacağım.”

Yağmur Taktaş kimdir?

1996’da Adana’da dünyaya gelen Yağmur Taktaş, lise tahsilini de Adana Anadolu Lisesi’nde yapmıştır. Spor konusunda ciddi bir aktivite programı olan Yağmur Taktaş, moda ve alışveriş konusunda da takipçidir.

Yağmur Taktaş’ın Instagram hesabı

Bu gönderiyi Instagram'da gör

🐱

Yağmur Taktaş (@yagmurtaktas)'in paylaştığı bir gönderi ()