Yaşam

Doğum gününden bir gün sonra feci kaza

Doğum gününden bir gün sonra ticari taksinin çarpması sonucu hayatını kaybeden 3 yaşındaki minik Ceylan Pınaraltı, ailesinin içine ateş düşürdü.

Doğum gününden bir gün sonra kazada hayatını kaybeden 3 yaşındaki Ceylan Pınaraltı, ailesinin yüreğini yaktı. Minik kız, ticari taksinin kendisine çarpması sonucunda yaşamını kaybetti. Taksiyi kullanan Halime Keser ise Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı’nın yaptığı incelemeler sonucunda gözaltına alındı.

Doğum gününde ateş düştü

AA‘nın haberine göre; Muğla’nın Menteşe ilçesinde 3 yaşındaki kız çocuğu, doğum gününden bir gün sonra ticari taksinin çarpması sonucu yaşamını yitirdi. 

Halime Keser (54) idaresindeki 48 T 5596 plakalı taksi, Zeytinköy Mahallesi Hayıtlı mevkisinde, Ceylan Pınaraltı’na (3) çarptı.

Muğla’nın Menteşe ilçesinde 3 yaşındaki kız çocuğu, doğum gününden bir gün sonra ticari taksinin çarpması sonucu yaşamını yitirdi. ( AA – Anadolu Ajansı )

Kazanın ardından olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibi, çocuğun olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.

Ceylan Pınaraltı’nın bir gün önce doğum günü olduğu ve 3 yaşına bastığı öğrenildi.

Taksi sürücüsü Keser ise gözaltına alındı.

Ne oldu?

Edinilen bilgiye göre, Halime Keser yönetimindeki 48 T 5596 plakalı araç Zeytinköy Mahallesi Hayıtlı mevkisinde seyir halinde iken 3 yaşındaki Ceylan Pınaraltı’yı aracın altına alarak sürükledi. 

Kaza sonrası Muğla 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar ile olay yerine 112 ambulansı ve jandarma ekipleri yönlendirildi. Olay yerinde yaşamını yitiren Ceylan Pınaraaltı’nın bir gün önce 3’üncü yaş gününü kutladığı öğrenildi. Kaza sonrası ticari taksi sürücüsü Halime Keser jandarma tarafından gözaltına alındı. Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler kaza ile ilgili soruşturmayı sürdürüyor.