2 Şubat 1992’de dünyaya gelen Alp Navruz, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakteriyle tanınmıştı…
Alp Navruz kimdir?
Alp Navruz, 2 Şubat 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezunu. Navruz’un bir kız, bir de erkek kardeşi bulunmaktadır. Modellik yapan Navruz; oyunculuk eğitimi alarak ilk kez Ceberrut sinema filminde rol aldı. Daha sonra ise Arkadaşlar İyidir dizisinde oynamıştır. Navruz son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Elimi Bırakma adlı dizide Cenk Çelen karakterine hayat veriyor. Navruz, 1.85 metre boyunda, 80 kilo ve Kova burcudur. Alp Navruz’un rol aldığı diziler ve filmler: 2018 – Elimi Bırakma (Cenk) (TV Dizisi) 2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Sinan Egemen) (TV Dizisi) 2016 – Arkadaşlar İyidir (Berke) (TV Dizisi) 2015 – Ceberrut (Mert) (Sinema Filmi)