31 Mart 2020 Salı

Etiket: AK parti

Ömer Çelik: Yapmak zorundayız

Ömer Çelik: Yapmak zorundayız

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK gündemine ilişkin yaptığı açıklamada, "(Suriye'de) Rejimin saldırganlığına bahane üretecek herhangi bir zemin olmadığını net ...

AK Parti’den ABD’ye terör tepkisi

AK Parti’den ABD’ye terör tepkisi

Gündeme dair konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik,"DEAŞ'a karşı yapılan neyse PYD/YPG ve PKK'ya karşı da aynısının yapılması gerekir." dedi.

AK Parti yarın kampa giriyor

AK Parti yarın kampa giriyor

AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşecek AK Parti 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı ile yarın kampa giriyor.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Genel Başkanımızın görüşüyle çelişen görüş AK Parti’nin görüşü değildir

Çelik: S-400 alımında aynı noktadayız

Adalet ve Kalkınma Partisi Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin Merkez Yüksek Kurulu toplantısında gündemi değerlendirdi; 'S-400'lerde karar değişikliği yok' dedi

binali yıldırım

Yıldırım: Dünya üzerimize geliyor

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım, Pendik'te katıldığı iftarda gündemi değerlendirdi; sanayici ve iş adamlarına seslendi

mustafa-yeneroğlundan-ysk-tepkisi

Yeneroğlu’ndan YSK kararına tepki

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin YSK kararıyla yenilenmesine AK Parti'nin İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'ndan tepki geldi.

ömer-çelik-seçime-kadar

Seçime kadar İBB’yi kim yönetecek?

Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, YSK'nın mazbata iptali dolayısıyla seçime kadar İBB'nin kimin tarafından yönetileceğine ilişkin soruyu yanıtladı.

Binali Yıldırım yeniden aday

Binali Yıldırım yeniden aday

AK Parti ve MHP'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım, YSK kararıyla yenilenecek seçimlerde de adaylığını koyacağını açıkladı

akparti

YSK kararı ardından AK Parti toplanıyor

Yüksek Seçim Kurulu'nun İstanbul'da seçimin yenilenmesi yönünde aldığı kararın ardından AK Parti, Erdoğan liderliğinde saat 21.00'de toplantı kararı aldı

İmamoğlu’ndan AK Parti’ye çağrı

İmamoğlu’ndan AK Parti’ye çağrı

İmamoğlu, seçimlerin yenilenmesini isteyen AK Parti için, "Yaptıklarına inanın dışarıdaki kargalar bile gülüyor" dedi. "Bu defteri kapatalım" çağrısı yaptı.

Ayhan Yılmaz, istifa sebebini açıkladı

Ayhan Yılmaz, istifa sebebini açıkladı

AK Parti'nin Ankara Pursaklar'dan aday gösterdiği ve yüzde 72 oyla belediye başkanı seçilen Ayhan Yılmaz, istifasının sağlık sorunlarından dolayı olduğunu ...

ibb meclisi

İBB Meclisi Pazartesi toplanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 312 üyesi ile pazartesi günü toplanacak. Partilere göre İBB Meclisi çoğunluğu Ak Parti'nin elinde bulunuyor.

sandık, oy, seçim

AK Parti’nin Ankara itirazına ret

AK Parti Ankara'da oyların tamamının yeniden sayılması için başvuruda bulunmuştu. YSK 25 ilçeden 13 ilçe için yapılan bu başvuruyu reddetti.

CHP’li Hopa Belediyesi Mozart çaldı

CHP’li Hopa Belediyesi Mozart çaldı

AK Parti'den Hopa ilçesini alan CHP'li Taner Ekmekçi'nin ilk icraatı klasik müzik dinletisi yapmak oldu. Mozart'ın besteleri Hopa sokaklarında yankılandı.

Cumhurbaşkanı-Erdoğan'dan-Ekrem-İmamoğlu'na-Bunlar-topal-ördek

Erdoğan’dan Ekrem İmamoğlu yorumu

Miraç gecesini Çamlıca Camii'nde geçiren Erdoğan'a çıkışta AK Parti'nin İstanbul'daki durumu soruldu. Erdoğan, CHP ve Ekrem İmamoğlu'nu işaret ederek, "Bunlar ...

MHP 3 dönem sonra Bayburt’u aldı

MHP 3 dönem sonra Bayburt’u aldı

MHP, 3 dönemdir uzak kaldığı Bayburt belediye başkanlığı koltuğuna kendi adayını oturttu. Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci oldu.

RTÜK Başkanı neden istifa etti

RTÜK Başkanı neden istifa etti

Görevinden sürpriz şekilde ayrılan RTÜK Başkanı İlhan Yerlikaya'nın ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programı nedeniyle zorda kaldığı öne sürüldü.

10 bin kişiye af mı geliyor

10 bin kişiye af mı geliyor

3 yıl önce tepkiler üzerine geri çekilen erken evliliklere yönelik af düzenlemesi bu kez CHP'nin önerisiyle yeniden Meclis'e geliyor.